Domowy oczyszczacz powietrza

Oczyszczacz powietrza Airdog, niskie koszty eksploatacji, skuteczny i funkcjonalny.


Oczyszczacz Airdog dba o zdrowie

Najlepsze rozwiązanie na obecne czasy, skutecznie eliminuje niedogodności dnia codziennego takie jak zanieczyszczenia stałe zawieszone w powietrzu (SMOG), wirusy grypowe, zarodniki grzybów czy pleśni.

Przejdźmy przez kolejne etapy procesu oczyszczania powietrza w Airdog

 

Filtr wstępny (05) odpowiedzialny przede wszystkim za wyłapywanie najwiekszych cząstek stałych i zanieczyszczeń takich jak sierść zwierząt, włosy, naskórek itp.

Jonizator plazmowy (04) gdzie zanieczyszczenia otrzymują ładunek, zanim zostaną przechwycone przez przeciwnie naładowaną kasetę filtracyjną. Umożliwia to biologiczną dezaktywację wirusów i bakterii zanim trafią na powierzchnię kolektora. Czyste powietrze opuszczające oczyszczacz nie jest wówczas wysycone jonami.

Kaseta filtracyjna (03) odpowiedzialna za przechwytywanie pyłów zawieszonych PM10, PM2,5, wirusów, pyłków oraz zarodników grzybów. Jest to element wielokrotnego użytku, zmywalny ręcznie lub w zmywarce i jest to podstawowa róznica do oczyszczaczy wykorzystujących filtr Hepa, który systematycznie trzeba wymieniać, a jest to znaczący koszt eksploatacyjny.

Filtr HEPA zatrzymuje zanieczyszczenia, takie jak pyłki i kurz, podczas gdy technologia jonowa niszczy te toksyny i eliminuje je z naszego powietrza.  Zanieczyszczenia, które zostały kiedyś zebrane, w przypadku przeładowania filtru (rzadkiej wymiany na nowy) mogą wydostać się z powrotem do powietrza! Ponadto przy zbyt długim użytkowaniu, gdy temperatura jest wyższa, a powietrze jest wilgotne, na filtrze HEPA rośnie pleśń i bakterie, powodując nieprzyjemne zapachy i niebezpieczeństwo uwalniania zarodników do powietrza.
Zmywalny filtr Airdog rozwiązuje ten problem, tworząc łatwy w czyszczeniu system, który jest bezpieczny i skuteczny - ZERO WASTE.
Wystarczy filtr umyć detergentem i ciepłą wodą lub włożyć do zmywarki do czyszczenia!

Filtr węglowy (02) to ostatni element systemu oczyszczania brudnego powietrza w Airdog. Eliminuje nieprzyjemne zapachy i lotne związki orghaniczne, czyniąc powietrze czystym i świerzym.

Airdog niszczy i eleminuje

nieprzyjemne zapachy, bakterie, wirusy, pyły zawieszone PM10 i PM 2,5, pyłki roślin, kurz, sierść domowych zwierząt, formaldehydy.

Zewnętrzne laboratorium przetestowało i potwierdziło, że Airdog zabija 99,87% wirusa grypy w ciągu godziny.

Rodzina oczyszczaczy Airdog

Airdog X3 o wydajności do 200 m³/h (pomieszczenie 22m2)
Airdog X5 o wydajności do 340 m³/h (pomieszczenie 38m2)
Airdog X8 o wydajności do 800 m³/h (pomieszczenie 90m2)