Forma płatności i koszty wysyłki

Forma płatności

  • płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.
  • płatność online w systemie - BLIKIEM, kartą płatniczą, przelewem online – można płacić zgodnie z indywidualnymi preferencjami,
  • płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia o ile jest dostępny towar. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.
  • płatność przy zakupie bezpośrednio w naszym sklepie - kupując bezpośrednio w naszym sklepie w Cielu koło Bydgoszczy, ul.Toruńska 8, możesz zapłacić wyłącznie gotówką.

 

Forma dostawy

Firmy kurierskie z którymi współpracujemy, umożliwiają dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od dnia nadania i jest to zależne od stanu magazynowago naszego dostawcy.
Ponadto możliwy jest rownież odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy po uprzednim umówieniu się i ustaleniu szczegółów odbioru.

 

Koszty dostawy

Przy każdym produkcie podana jest cena netto oraz cena brutto w PLN i nie zawiera ona kosztów dostawy.

  • Paczki do 60 kg z opakowaniem:
  • za każdą paczkę do 30 kg zapłata 15 zł brutto (przy wielokrotności paczki do 30 kg opłata to ilość paczek x 15 zł brutto),
  • za każdą paczkę od 31 kg do 60 kg zapłata 30 zł brutto (przy wielokrotności paczki do 60 kg opłata to ilość paczek x 30 zł brutto),
  • Palety (do 1000 kg) - za każdą paletę zapłata 208 zł brutto.

Produkty wysyłane z naszego magazynu dostarczamy za pomocą firm kurierskich. Składanie zamówień odbywa się przez Internet po zalogowaniu się do sklepu lub bez rejestracji jako gość. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe i kompletne wypełnienie danych do przesyłki. Krótko po złożeniu zamówienia otrzymasz potwierdzającą wiadomość e-mail ze szczegółami swojego zamówienia, w tym szacowany czas wysyłki i dostawy poszczególnych zamówionych produktów. Po wysłaniu przez nas przesyłki otrzymasz wiadomość z informacją o statusie przesyłki. Upewnij się, że adres e-mail na zamówieniu jest prawidłowy oraz że wiadomość e-mail nie trafiła do folderu spam w Twoim kliencie poczty.

Biorąc pod uwagę najwyższy standard usług towar wysyłamy zaraz po skompletowaniu. Zazwyczaj nie trwa to dłużej niż 24-48h od momentu złożenia zamówienia przy wyborze zapłaty przy odbiorze. W przypadku płatności przelewem towar kompletujemy i wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty. 

W związku z bardzo szeroką ofertą naszej firmy czas realizacji produktów (których nie ma na naszym magazynie w Polsce), wygląda następująco:

MCZ, Red, Kobok, Thorma, Cadel, La Nordica, Lazar, Skiepko, Red Snake, Kozlusan ok. 1-4 tygodnie,
Sergio Leoni, J.Corradi - ok. 6-8 tygodni.
Szczegółowe koszty wysyłki zawsze są widoczne w procesie zakupowym. Są one uzależnione od wagi, wielkości produktu i kwoty zamówienia.