Realizacja zamówienia

Czas realizacji zamówienia.
Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin dostarczenia paczki.
Na termin otrzymania przesyłki składa się czas transportu i termin wysyłki.

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności. W okresie szczytu grzewczego, czyli wrzesień - luty, czas realizacji zamówienia może się nieznacznie wydłużyć.

 

Dostępność produktów.
Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin, kilku dni do terminu ustalanego indywidualnie w przypadku produktów na zamówienie. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

W sezonie ( wrzesień - luty), może zdarzyć się, że planowany czas dostawy zostanie wydłużony za co serdecznie przepraszamy. O zaistniałych opóźnieniach informujemy zamawiających na bieżąco.