Zasady sprzedaży

Czas realizacji zamówienia.
Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin dostarczenia paczki.
Na termin otrzymania przesyłki składa się czas transportu i termin wysyłki.

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności. W okresie szczytu grzewczego, czyli wrzesień - luty, czas realizacji zamówienia może się nieznacznie wydłużyć.

 

Dostępność produktów.
Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin, kilku dni do terminu ustalanego indywidualnie w przypadku produktów na zamówienie. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

W sezonie ( wrzesień - luty), może zdarzyć się, że planowany czas dostawy zostanie wydłużony za co serdecznie przepraszamy. O zaistniałych opóźnieniach informujemy zamawiających na bieżąco.

 

Forma płatności.
Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia o ile jest dostępny towar . Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

Płatność przy zakupie bezpośrednio w naszym sklepie - kupując bezpośrednio w naszym sklepie w Cielu koło Bydgoszczy, ul.Toruńska 8, możesz zapłacić wyłącznie gotówką.

 

Forma dostawy.
Firmy kurierskie z którymi współpracujemy, umożliwiają dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od dnia nadania.
Ponadto możliwy jest rownież odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy po uprzednim ustaleniu szczegółów odbioru.

 

Koszty dostawy.
Przy każdym produkcie podana jest cena brutto w PLN.

Nie zawiera ona kosztów dostawy.

 

Paczki (do 30 kg z opakowaniem) :

  • za każdą paczkę do 30 kg zapłata 44 zł brutto (przy wielokrotności paczki do 30 kg opłata to ilość paczek x 44 zł brutto), 

Palety (do 1000 kg):

  • za każdą paletę zapłata 208 zł brutto.

Produkty wysyłane z naszego magazynu dostarczamy za pomocą firm kurierskich. Składanie zamówień odbywa się przez Internet po zalogowaniu się do sklepu lub bez rejestracji. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe i kompletne wypełnienie danych do przesyłki. Krótko po złożeniu zamówienia otrzymasz potwierdzającą wiadomość e-mail ze szczegółami swojego zamówienia, w tym szacowany czas wysyłki i dostawy poszczególnych zamówionych produktów. Po wysłaniu przez nas przesyłki otrzymasz wiadomość z informacją o statusie przesyłki. Upewnij się, że adres e-mail na zamówieniu jest prawidłowy oraz że wiadomość e-mail nie trafiła do folderu spam w Twoim kliencie poczty.

Biorąc pod uwagę najwyższy standard usług towar wysyłamy zaraz po skompletowaniu. Zazwyczaj nie trwa to dłużej niż 24-48h od momentu złożenia zamówienia przy wyborze zapłaty przy odbiorze. W przypadku płatności przelewem towar kompletujemy i wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty. 

W związku z bardzo szeroką ofertą naszej firmy czas realizacji produktów (których nie ma na naszym magazynie w Polsce), wygląda następująco:

Szczegółowe koszty wysyłki zawsze są widoczne w procesie zakupowym. Są one uzależnione od wagi, wielkości produktu i kwoty zamówienia.