Forma i koszty dostawy

Forma dostawy

Firmy kurierskie z którymi współpracujemy, umożliwiają dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od dnia nadania i jest to zależne od stanu magazynowago naszego dostawcy.
Ponadto możliwy jest rownież odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy po uprzednim umówieniu się i ustaleniu szczegółów odbioru.

Adres odbioru

Ciele, ul. Toruńska 8

86-005 Białe Błota

pn.-pt. 09.00 - 17.00

sob. 09.00 - 12.00

 

Koszty dostawy

Przy każdym produkcie podana jest cena netto oraz cena brutto w PLN i nie zawiera ona kosztów dostawy:

  • za każdą paczkę do 30 kg zapłata 15 zł brutto (przy wielokrotności paczki do 30 kg opłata to ilość paczek x 15 zł brutto),
  • za każdą paczkę od 31 kg do 60 kg zapłata 30 zł brutto (przy wielokrotności paczki do 60 kg opłata to ilość paczek x 30 zł brutto),
  • palety (do 1000 kg) - za każdą paletę zapłata 246 zł brutto.


Produkty wysyłane z naszego magazynu dostarczamy za pomocą firm kurierskich. Składanie zamówień odbywa się przez Internet po zalogowaniu się do sklepu lub bez rejestracji jako gość. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe i kompletne wypełnienie danych do przesyłki. Krótko po złożeniu zamówienia otrzymasz potwierdzającą wiadomość e-mail ze szczegółami swojego zamówienia, w tym szacowany czas wysyłki i dostawy poszczególnych zamówionych produktów. Po wysłaniu przez nas przesyłki otrzymasz wiadomość z informacją o statusie przesyłki. Upewnij się, że adres e-mail na zamówieniu jest prawidłowy oraz że wiadomość e-mail nie trafiła do folderu spam w Twoim kliencie poczty.

Biorąc pod uwagę najwyższy standard usług towar wysyłamy zaraz po skompletowaniu. Zazwyczaj nie trwa to dłużej niż 24-48h od momentu złożenia zamówienia przy wyborze zapłaty przy odbiorze. W przypadku płatności przelewem towar kompletujemy i wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty. 

W związku z bardzo szeroką ofertą naszej firmy czas realizacji produktów (których nie ma na naszym magazynie w Polsce), wygląda następująco:

MCZ, Red, Kobok, Thorma, Cadel, La Nordica, Lazar, Skiepko, Red Snake, Kozlusan ok. 1-4 tygodnie,
Sergio Leoni, J.Corradi - ok. 6-8 tygodni.
Szczegółowe koszty wysyłki zawsze są widoczne w procesie zakupowym. Są one uzależnione od wagi, wielkości produktu i kwoty zamówienia.